Wtorek XX tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Św. Bernarda
20 sierpnia 2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

20 Niedziela Zwykła - 18.08.2019r.

1.     Dziś przypada XX Niedziela Zwykła.

2.     Bardzo dziękuje dla Pana Wójta Roberta Stolarskiego za umożliwienie przejazdu autokarem dla dzieci i młodzieży nad morze. Bóg zapłać.

3.     W sierpniu zachęcam do konkretnych postanowień i wpisu do księgi trzeźwości.

4.     Zapraszam na pierwsze nabożeństwo połączone ze Mszą św. do Ojca Pio w Golicach 22 sierpnia – czwartek o godz. 17.00 w Górzycy 23 sierpnia - piątek o godz. 18.00

5.     Pielgrzymka do Częstochowy autokarem wyjazd 23 sierpnia godz. 20.00 powrót 25 sierpnia, koszt 250zł. Zapisy i informacja pod numerem tel: 504 556 393

6.     Turniej Młodzików odbędzie się na kompleksie sportowym w Górzycy 24 sierpnia sobota od godz. 10.00, w tym czasie będzie możliwość oddania krwi w mobilnym krwiobusie od godz. 10.00 do13.00.Więcej w gablocie ogłoszeń.

7.     Pielgrzymka do Wilna od 28 sierpnia do1 września, koszt 550zł plus 120 euro, zapisy i informacja pod numerem tel:  504 556 393

8.     Gminny Ośrodek Kultury oraz Urząd Gminy w Górzycy zapraszają na „Żegnaj Lato na Rok”, od 30 sierpnia początek o godz. 15.00, więcej o programie w gablocie ogłoszeń.

9.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.

10. Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół. Za posprzątanie świątyni. Za kwiaty, które zdobią naszą świątynię. Dziękuje dla Pani Haliny i Elżbiety za piękny wystrój przy ołtarzu, oraz dla państwa Jamroży, Różańskich i Piechota.

11. W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·        W GÓRZYCY: Stefan Paliwoda, Leokadia Wojdylak, Maria Żuk, Eugeniusz Pawlak, Józef Łopata, Marian Borowczak,

·         W GOLICACH: Władysław Pokrzywiec, Ludwik Musiał, Jerzy Ptak, Stanisław Kozłowski, Adam Kaniuka.

·        W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Przybylskiego i Jerzego Okoń.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii