Piątek XXX tygodnia okresu zwykłego
30 października 2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XXX Niedziela Zwykła - 25.10.2020r.

1.     Dziś XXX Niedziela Zwykła. W środę ks. Bp Tadeusz Lityński obchodzi dzień swoich imienin, otoczmy Go swoją modlitwą, a Maryja niech uprasza wiele łask.

2.      Zakończenie Nabożeństw Różańcowych w sobotę o godz. 8.30 w Górzycy, w Golicach w czwartek o godz. 17.00.

3.    W przyszłą Niedzielę  1 listopada Dzień Wszystkich Świętych:

·         GOLICE: Masz na cmentarzu o godz. 10.oo

·        GÓRZYCA: Masz na cmentarzu o godz. 12.oo

Pamiętajmy, że nie wystarczy odwiedzić tylko cmentarz, ale mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy św.. Możemy zyskać od 1 do 8 XI odpust za zmarłych. Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa, maseczkach, dystansie…..

4.     Poniedziałek – Dzień Zaduszny. Msza w Górzycy o 15.00, a w Golicach o godz. 16.00

5.     Kartki wspominkowe są do pobrania na klęcznikach, przez cały listopad w wyznaczone dni zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych.

6.     UWAGA - w Górzycy od listopada Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 16.00

7.     Gminny Dom Kultury ogłasza konkurs (Recytacja i Kotylion) z okazji Narodowego Święta Niepodległości  termin do 8 listopada, więcej informacji w gablocie ogłoszeń.

8.     Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół. Za posprzątanie świątyni. Za kwiaty. Bóg zapłać.

9.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

10.                       Zapowiedzi Przedślubne:

·        Piotr Sienkiewicz zam. Słubice i Agnieszka Zych zam. Słubice., zap.2

·        Jan Paliwoda zam. Kostrzyn nad Odrą i Małgorzata Polubińska zam. Owczary., zap.2

11. W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·        W GÓRZYCY: Marian Piątek, Jerzy Szklarski, Zenon Rogin, Edward Kapciak, Marian Zygarłowski, Helena Urbanowicz, Bolesław Piechota, Regina Jóźwiak.

·         W GOLICACH: Alfreda Bera,

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii

PIELGRZYMKI - WYJAZDY

Potwierdzenie przekazania danych do przelewu (zwrot środków za zamówienie nr PADWLTG)

Proces przekazania danych konta bankowego, na które zwrócimy Ci środki zakończył się sukcesem! Pieniądze od linii lotniczej otrzymasz do 28 dni.

Informacje otrzymałem 28 października 2020r.

Dane Twojego zamówienia

Numer zamówienia eSky
Potrzebny podczas kontaktu z eSky
PADWLTG

Zwrot - nr rez. XY4GRA oraz X7G6SJ

8 wrz 2020 11:37 Odpowiedz

Dzień dobry,
informujemy, że ze względu na wyjątkową sytuację, proces zwrotu po stronie linii lotniczej jest wydłużony, co jest niezależne od nas.
Równocześnie informujemy, że monitorujemy Państwa sprawę na bieżąco i w przypadku jakichkolwiek zmian statusu, poinformujemy Państwa o tym. Dziękujemy za zaufanie. Pozdrawiamy, Kamila

1. PIELGRZYMKA do RZYMU z racji 100 rocz. urodzin św. Jana Pawła II

Termin od 28 czerwca do 3 lipca 2020r.

Drodzy pielgrzymi, jestem cały czas w kontakcie z przewoźnikiem, na dzień 18.05.2020 otrzymałem taką informacje:

Twój lot został odwołany

Ze względu na pandemię COVID-19 linia lotnicza odwołała Twój lot. W związku z tym weryfikujemy w Twoim imieniu, czy przysługuje Ci zmiana terminu lotu, czy zwrot środków.

Co podlega zwrotowi?

Zwrot środków za niewykorzystany bilet obejmuje koszt biletu i opłat lotniskowych. Inne produkty lub usługi zakupione wraz z biletem mogą nie podlegać zwrotowi, zgodnie z Regulaminem Serwisu zaakceptowanym podczas zakupu.

Jak wygląda proces?

1. Kontaktujemy się z linią lotniczą, aby uzyskać informacje dotyczące dostępnych możliwości.
  2. Jeżeli przysługuje Ci zwrot środków, zostaną one zwrócone w ten sam sposób, w jaki dokonana została płatność lub w postaci vouchera do wykorzystania w przyszłości. Szczegółowe informacje na temat formy zwrotu otrzymasz e-mailem.
  3. Jeżeli przysługuje Ci możliwość zmiany terminu podróży, skontaktujemy się z Tobą w celu zaprezentowania dostępnych lotów.

Uwaga! Jeśli Twoja rezerwacja składa się z kilku biletów, to otrzymasz od nas informacje o dostępnych możliwościach zwrotu w jednej lub oddzielnych wiadomościach.

W obecnej sytuacji czas oczekiwania na informacje od linii uległ wydłużeniu i jest niezależny od nas. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość.