XXVI Niedziela okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Kosmy i Damiana, świętych męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy
26 września 2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XXVI Niedziela Zwykła  26.09.2021r.

1.     Dziś przypada 26 Niedziela Zwykła, dziś liczenie wiernych i spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

2.     Msza dożynkowa rolników i ogrodników dzisiaj 26 września, by dziękować za plony.

3.     Tydzień temu do puszek na Kul zabraliśmy 354zł Bóg zapłać.

4.     Wczoraj odbyła się IV Pokutną pieszą pielgrzymkę z Ośna do Górzycy, bardzo dziękuje za smaczne ciasto, wspaniałą grochówkę, za wypożyczone namioty dla OPS w Górzycy, dla wszystkich wielkie Bóg zapłać.

5.     Zapraszam na autokarową pielgrzymkę Żywego Różańca Św. do Rokitna 2 października wyjazd godz.8.00 powrót ok 17, koszt dla dorosłych 30zł dla dzieci i młodzieży 20zł

6.     Przez cały październik zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe:

Dla Dorosłych w Golicach i Górzycy :

w Niedzielę i w tygodniu na pół godz. przed Mszą św.

Dla dzieci i młodzieży przygotowującej się do komunii św. i bierzmowania :

w Golicach w czwartek o godz. 16.30

w Górzycy w środę i piątek o godz. 17.30

7.     W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca okazja do spowiedzi, chorych odwiedzę w piątek rano od godziny 8.00, w sobotę kancelaria nie czynna.

8.     Bezpłatne komputerowe badanie wzroku 7 października od godz. 13 do 14 w Gminnym Ośrodku Kultury po wcześniejszej rejestracji pod nr tel 699 988 266

9.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, i „Gościa Niedzielnego”, w cenie 6 zł.

10. Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Za posprzątanie świątyni, za kwiaty i ofiary na kościół. Bóg zapłać.

11. W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·        W GÓRZYCY: Maria Puror, Anna Karabasz, Tadeusz Dubacki, Alina Hemperek, Krzysztof Pluciński, Stanisława Peters, Adam Kowalczyk, Stanisława Hołowecka, Jadwiga Wojtaszek, Stanisława Pochylska

·        W GOLICACH: Bronisław Staszak, Czesław Wasilewski,

·        W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy w Górzycy śp. Teresę Kołoszyc i Zofię Mleczek.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii

PIELGRZYMKI - WYJAZDY
Pomyślności i zdrowia w Nowym Roku 2021.