X Niedziela okresu zwykłego, Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
7 czerwca 2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

Niedziela - Trójcy Świętej- 07.06.2020r.

1.     Dziś Niedziela Najświętszej Trójcy.

2.     Za tydzień zbiórka do puszek na  KUL i IFT w Zielonej Górze.

3.     Przez cały czerwiec zapraszam na nabożeństwa czerwcowe tak jak na majowe.

4.    W czwartek 11 czerwca Boże Ciało – w Górzycy Mszy św. o godz. 9.00 w Golicach Mszy św. o godz. 11.00. – z procesja wokół kościoła. Bardzo proszę aby dzieci rocznicowe zaistniały podczas tej uroczystości.

5.    W piątek po uroczystości Bożego Ciała, mamy dyspense od pokarmów mięsnych.

6.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.

7.     Dziękuję dla Panów i Pań, którzy bardzo pomogli w tym pierwszym kroku w rozpoczynającym się remoncie naszej świątyni. Bóg zapłać.

8.     Dziękuję chłopcom ze Szkoły Podstawowej za oczyszczenie siatki wokół kościoła w Górzycy.

9.     Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa, parafianom i gościom radosnego spędzenia czasu w gronie rodziny. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni, za kwiaty, ofiary na kościół.

10.                       W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

w GÓRZYCY: Jana Woźniaka, Karola Thiemann, Mariana Kozłowskigo

w GOLICACH: Edwarda Żodziewskiego, Anielę Ławniczak

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii

PIELGRZYMKI - WYJAZDY

1. PIELGRZYMKA do RZYMU z racji 100 rocz. urodzin św. Jana Pawła II

Termin od 28 czerwca do 3 lipca 2020r.

Drodzy pielgrzymi, jestem cały czas w kontakcie z przewoźnikiem, na dzień 18.05.2020 otrzymałem taką informacje:

Twój lot został odwołany

Ze względu na pandemię COVID-19 linia lotnicza odwołała Twój lot. W związku z tym weryfikujemy w Twoim imieniu, czy przysługuje Ci zmiana terminu lotu, czy zwrot środków.

Co podlega zwrotowi?

Zwrot środków za niewykorzystany bilet obejmuje koszt biletu i opłat lotniskowych. Inne produkty lub usługi zakupione wraz z biletem mogą nie podlegać zwrotowi, zgodnie z Regulaminem Serwisu zaakceptowanym podczas zakupu.

Jak wygląda proces?

1. Kontaktujemy się z linią lotniczą, aby uzyskać informacje dotyczące dostępnych możliwości.
  2. Jeżeli przysługuje Ci zwrot środków, zostaną one zwrócone w ten sam sposób, w jaki dokonana została płatność lub w postaci vouchera do wykorzystania w przyszłości. Szczegółowe informacje na temat formy zwrotu otrzymasz e-mailem.
  3. Jeżeli przysługuje Ci możliwość zmiany terminu podróży, skontaktujemy się z Tobą w celu zaprezentowania dostępnych lotów.

Uwaga! Jeśli Twoja rezerwacja składa się z kilku biletów, to otrzymasz od nas informacje o dostępnych możliwościach zwrotu w jednej lub oddzielnych wiadomościach.

W obecnej sytuacji czas oczekiwania na informacje od linii uległ wydłużeniu i jest niezależny od nas. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość.