XXIX Niedziela okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Św. Jana Kantego
20 października 2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

29 Niedziela Zwykła - 20.10.2019r.

1.     Dziś XXIX Niedziela Zwykła – liczenie wiernych. Niedziela Misyjna – taca na cele Misyjne Kościoła. Po Mszy św. spotkanie dla Dzieci i Rodziców Komunijnych.

2.     Do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia tydzień temu zebraliśmy 628zł i 42 gr.

3.     Przez cały październik zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe:

w Niedzielę i w tygodniu na pół godz. przed Mszą św.

Dla dzieci komunijnych i młodzieży przygotowującej się do bierzmowania :

w Golicach w czwartek o godz. 16.30

w Górzycy we wtorek i piątek o godz. 17.00

4.     Kartki wspominkowe są do pobrania na klęcznikach. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, pamiętajmy o porządkowaniu cmentarza i grobów bliskich. W gablocie i na stronie parafialnej są podane nabożeństwa 1 listopada w całym dekanacie Kostrzyn.

5.     Msza na Cmentarzu 1 listopada w Golicach o godz. 10.00 w Górzycy o godz. 12.00

6.     Jeśli chcesz aby powstała ścieżka rowerowa wzdłuż drogi krajowej nr 31 na trasie od Słubic w kierunku Kostrzyna to złóż swój podpis pod petycją.

7.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.

8.     Dziękuje dla Pana Marcina Dziemidowicz i jego ekipy za wycięcie drzew przy kościele.

9.     Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół. Za posprzątanie świątyni.

10. Za tydzień z soboty na Niedzielę zmiana czasu.

11. W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·        W GÓRZYCY: Aniela Pakos, Stanisław Stachniuk, Urszula Paliwoda, Józefa Kosmala, Marian Piątek.

·         W GOLICACH: Jan Nowak, Alfreda Bera.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii