Sobota XVI tygodnia okresu zwykłego
27 lipca 2024r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

16 Niedziela Zwykłą  21.07.2024r.

1.    Dziś 16 Niedziela zwykła. Trwają wakacje pamiętajmy aby dzień święty święcić. Pamiętajmy o odpowiednim stroju w miejscach sakralnych.

2.    W czwartek wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżnych, poświęcenie pojazdów w środę w Górzycy po Mszy o godz. 18.00, poświęcenie pojazdów w czwartek w Golicach po Mszy św. o godz. 17.00

1grosz za 1 km szczęśliwej jazdy, foldery, breloczki przy wyjściu z kościoła, podczas poświęcenia pojazdów.

3.    W piątek wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców Maryi.

4.    Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni, za kwiaty, za ofiary na kościół.

5.    Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”

6.    W nadchodzącym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·       W GÓRZYCY: Mieczysław Woźniak, Jadwiga Dobek, Leokadia Kozłowska, Jan Łubiński, Damian Czerwonka, Helena Ławresz, Bronisław Rychtarski,

·       W GOLICACH: Henryk Śliwiński, Zbigniew Wieczorek, Stanisław Szygenda, Karol Szary,

·       W sobotę był pogrzeb w Czarnowie śp. Kazimierza ojca w-ce dyrektor Szkoły w Górzycy Katarzyny Grundo.

·       Jutro w poniedziałek będzie pogrzeb w Górzycy o godz. 10.00 śp. Haliny Karpowicz żyła lat 73.

PIELGRZYMKI - WYJAZDY

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx