Czwartek XIX tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Poncjana i Hipolita
13 sierpnia 2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XIX Niedziela Zwykła - 09.08.2020r.

1.     Dziś przypada XIX Niedziela Zwykła. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL i IFT.

2.     Wczoraj w naszej Parafii gościliśmy pielgrzymkę z Kostrzyna nad Odrą do Słońska, dziękuj bardzo za organizację i przygotowanie posiłku dla Pani: Iwony Czerwonka, Bożeny Prędkiej, Elżbiety Lont, za pomoc dla Haliny Urbanowicz i Łukasza Niemczyn. Dziękuje za upieczone ciasto dla Pań, za jabłka za inne rzeczy Bóg zapłać.

3.     Jutro w poniedziałek wyjazd dzieci z naszej parafii nad Morze zbiórka w Górzycy o 5 rano. Już teraz dziękuje dla Wójta Gminy Górzycy za autokar na przejazd.

4.     W Sobotę uroczystość Wniebowzięcia NMP, podczas Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Msza św. będzie odprawiona w Górzycy o 8 i 12 a w Golicach o 10.

5.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, i tu ciekawy artykuł „ Święci na każdy kłopot, oraz Epitafia które zachwycają. „Gościa Niedzielnego”, a tu artykuł: Pod okiem bp. Pluty powstaje seminarium.

6.     Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni, za kwiaty i ofiary na kościół.

7.     Zapowiedzi Przedślubne:

·        Paweł Woźniak zam. Złocieniec i Katarzyna Dębińska zam. Górzyca., zap. 2

·        Piotr Kaim zam. Drzecin i Angelika Wesoły zam. Drzecin., zap. 2

8.     W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·        W GÓRZYCY: Sylwester Kuternowski, Bogdana Wrzosek, Stefania Sobczak, Józefa Kuternowska, Marian Konik, Jan Bezpalko, Henryk Piotrowicz, Jan Choroszko, Teofila Dobroszak, Anastazja Kniarz, Krystyna Łado

·         W GOLICACH: Józefa Walczak,

·        W minionym tygodniu pożegnaliśmy : Czesława Kmieć i Marię Biernat.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii

PIELGRZYMKI - WYJAZDY

1. PIELGRZYMKA do RZYMU z racji 100 rocz. urodzin św. Jana Pawła II

Termin od 28 czerwca do 3 lipca 2020r.

Drodzy pielgrzymi, jestem cały czas w kontakcie z przewoźnikiem, na dzień 18.05.2020 otrzymałem taką informacje:

Twój lot został odwołany

Ze względu na pandemię COVID-19 linia lotnicza odwołała Twój lot. W związku z tym weryfikujemy w Twoim imieniu, czy przysługuje Ci zmiana terminu lotu, czy zwrot środków.

Co podlega zwrotowi?

Zwrot środków za niewykorzystany bilet obejmuje koszt biletu i opłat lotniskowych. Inne produkty lub usługi zakupione wraz z biletem mogą nie podlegać zwrotowi, zgodnie z Regulaminem Serwisu zaakceptowanym podczas zakupu.

Jak wygląda proces?

1. Kontaktujemy się z linią lotniczą, aby uzyskać informacje dotyczące dostępnych możliwości.
  2. Jeżeli przysługuje Ci zwrot środków, zostaną one zwrócone w ten sam sposób, w jaki dokonana została płatność lub w postaci vouchera do wykorzystania w przyszłości. Szczegółowe informacje na temat formy zwrotu otrzymasz e-mailem.
  3. Jeżeli przysługuje Ci możliwość zmiany terminu podróży, skontaktujemy się z Tobą w celu zaprezentowania dostępnych lotów.

Uwaga! Jeśli Twoja rezerwacja składa się z kilku biletów, to otrzymasz od nas informacje o dostępnych możliwościach zwrotu w jednej lub oddzielnych wiadomościach.

W obecnej sytuacji czas oczekiwania na informacje od linii uległ wydłużeniu i jest niezależny od nas. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość.