Sobota II tygodnia Wielkiego Postu
27 lutego 2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

1 Niedziela Wielkiego Postu - 21.02.2021r.

1.       Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale w Górzycy 8.40, w Golicach 10.40

2.       Dziś w Górzycy po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie dla rodziców komunijnych.

3.       Zapraszam na Drogę krzyżową dzieci, młodzież i dorosłych:

GOLICE czwartek o godz. 16.30         GÓRZYCA piątek o godz. 15.30

4.       Tydzień temu w zbiórce do puszek na hospicjum w diecezji zebraliśmy 298zł.

5.       Bardzo dziękuje za ofiary składane na Seminarium Duchowne, tym którzy już złożyli i tym którzy jeszcze złożą do końca lutego – Wielkie Bóg zapłać.

6.       W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele misyjne „Ad Gentes”- dzień solidarności i modlitwy z Misjonarzami. Jest to misyjna jałmużna, która pomoże realizować dzieła ewangelizacyjne i humanitarne.

7.       Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będą w IV i V Niedzielę Wielkiego Postu czyli 14 i 21 marca  poprowadzi je mój brat ks. Proboszcz Dariusz Grzelak, wice-dziekan dekanatu Strzelce Krajeńskie.

8.       Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa, a naszym parafianom i gościom radosnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, oraz dobrych postanowień w okres Wielkiego Postu.

9.       Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

10.   Dziękuje za posprzątanie kościoła, za ofiary składane na kościół, Bóg zapłać.

11.   W tym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·        W GÓRZYCY: Edward Dłużak, Jan Wolanin, Józef Adamowicz, Ludwik Koziorowski, Janusz Borowski, Katarzyna Kisielewicz, Józef Piechota, Anna Sobczak, Józef Przybojewski

·        W GOLICACH: Kornelia Jodłowska, Grzegorz Żodziewski, Eugeniusz Listopad, Stefania Skuratowska

·        W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej:                                                śp Zofię Danutę Rozmiarek, Bogdana Bujaka i Marka Rafała Rozmiarek.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii

PIELGRZYMKI - WYJAZDY
Pomyślności i zdrowia w Nowym Roku 2021.