Czwartek XXIV tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
20 września 2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018r.

1.     Dziś przypada XXIV niedziela zwykła. Po Mszy św. zbiórka do puszek na katolicki Uniwersytet Lubelski.

2.     W poniedziałek 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę – Dzień Sybiraka.

3.     We wtorek 18 września św. Stanisława Kostki patrona Młodzieży – dlatego chciałbym zaprosić młodzież w przyszłą niedzielę 23 września na Mszę św. by prosić patrona o błogosławieństwo. Wysłałem imienne zaproszenia do młodzieży, liczę na obecność.

4.     W przyszłą niedzielę Diecezjalna pielgrzymka Nauczycieli i wychowawców do Rokitna

5.     Sakrament Bierzmowania w naszej parafii będzie udzielony młodzieży podczas wizytacji 21października. Obowiązkowe spotkania dla młodzieży (szkoła średnia) są w Niedziele o godz. 9.00 Msza św. i następnie spotkanie organizacyjne – obowiązkowe.

6.     Iskra Bożego Miłosierdzia – koronka na ulicach Miast Świata 28 września o godz. 15.00, zapraszam na tą modlitwę w tym dniu przed naszym Kościołem.

7.     Zapraszam na Pielgrzymkę do Rokitna 6 października, sobota wyjazd o godz. 8.00 powrót ok godz. 17.00 koszt 20 zł.,

8.     Zapraszam na pielgrzymkę do Miediugorie, termin 5-11 października cena 650zł + 130 euro, kontakt pani Maria Palmowska Tel. 95 759 30 73, więcej w gablocie ogłoszeń.

9.     Zapraszam na pielgrzymkę do Jerozolimy termin od 13 do 20 lutego 2019r., osoby zainteresowane proszę o szybki kontakt zemną do 23 września.

10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego.

11.                       Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół. Za posprzątanie świątyni. Za kwiaty, które zdobią naszą świątynię.

12.                       Dziękuje dla Pana Mariusz Pawlaka za wykonanie Krzyża dla Golic.

13.                       W tym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

• W GÓRZYCY: Franciszek Kudliński, Władysław Sprysak, Aniela Szczecińska, Elżbieta Krzyszczuk,  Henryk Korpowski, Krystyna Gronostaj, Józef Bronisław Wojdylak, Zygmunt Szkarski, Stanisław Kozłowski, Tadeusz Stańczak, Genowefa Jandziak
  • W GOLICACH: Piotr Staszak, Mieczysław Zaremba, Andrzej Wasilewski

Ks. Czesław Grzelak