Sobota I tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Św. Józefa Sebastiana Pelczara
19 stycznia 2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego - 13.01.2019r.

1.     Dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego, kończy okres Bożego Narodzenia, jednocześnie tradycyjnie śpiewamy jeszcze kolędy do dnia Matki Bożej Gromnicznej.

2.     Tradycyjne kolędy i inne śpiewy w wykonaniu przez młodych artystów usłyszymy :     20 stycznia niedziela godz. 10.30 w kościele parafialnym w Witnicy, oraz

20 stycznia niedziela godz. 16.30 w kościele parafialnym w Słońsku

3.     Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan.

4.     Za tydzień będziemy modlić się o Beatyfikację sługi Bożego Bp Wilchelma Pluty.

5.     Diecezjalne obchody 33 rocz. śmierci bpa Wilhelma Pluty odbędą się 20 stycznia w niedzielę w Gorzowie Wlkp. o beatyfikację sługi Bożego.

6.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

7.      W tym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·         W GÓRZYCY: Feliksa Marcinkowska, Zofia Sadkowska, Bronisława Szczur, Franciszek Kotowski, Wojciech Kaszkowiak, Zofia Borowska, Aurelia Świtalska, Arkadiusz Szczeciński, Kazimierz Sawościanik, Teresa Kacperska, Justyna Hryniewicz

·        W GOLICACH: Krzysztof Kuśmierek,

·         W KOSTRZYNIE nad ODRĄ: Bogumiła Boberska

8.     Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa, a naszym parafianom i gościom radosnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Szczęść Boże.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz parafii

II Niedziela Zwykła - 20.01.2019r.

1.     Jutro poniedziałek 21 stycznia dzień Babci, a we wtorek 22 - dzień Dziadka.

2.     Tradycyjne kolędy i inne śpiewy w wykonaniu przez młodych artystów usłyszymy :     dziś 20 stycznia niedziela godz. 10.30 w kościele parafialnym w Witnicy, oraz o godz. 16.30 w kościele parafialnym w Słońsku

3.     Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan.

4.     Modlimy się dziś o Beatyfikację sługi Bożego Bp Wilchelma Pluty.

5.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

6.     Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa, a naszym parafianom i gościom radosnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

7.     W tym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·         W GÓRZYCY: Mieczysław Nowak, Mieczysława Borowczak, Janina Szklarska, Bronisława Bernard, Eugeniusz Wołpiuk, Zbyszek Dziemidowicz, Waldemar Lis, Czesława Dąbrowska, Henryk Wieczorek, Józef Słaby.

·         W GOLICACH; Jadwiga Kalinowska, Kazimierz Gasiewicz, Sławomir Szary.

8.     Od jutra dalszy ciąg kolędy w GÓRZYCY

• od poniedziałku do piątku od godz. 15.30, w soboty od godz. 12.00, w niedzielę od godz. 15.00

21 I poniedziałek 2019

2 luty – sobota