Piątek Wielkanocny
26 kwietnia 2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA - 21.04.2019r.

1.    DZIŚ Niedziela Zmartwychwstania.

2.    Jutro Poniedziałek Wielkanocny II Dzień Świąt – taca na KUL

Msza w Górzycy o godz. 8.00 i 12.00 a w Golicach o godz. 10.00

3.    W najbliższy piątek Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

4.     W przyszłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego, zbiórka do puszek na działalnośc charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

5.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.

6.     Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa,  a naszym parafianom i gościom radosnego spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół, aby Zmartwychwstały Pan wszystkim błogosławił i umacniał. Bóg zapłać za posprzątanie naszej świątyni, za ofiary złożone na nasz kościół.

1.     W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·       W GÓRZYCY: Jadwigę Misiak, Józefę Nowakowską, Jana Działek, Marcelego Smoniowskiego, Katarzynę Tenyszyn, Eryka Plichtę, Józefa Koziorowskiego,

• W GOLICACH: Władysława Krzemień, Wacława Krupowicza, Elżbietę Karczewską
  • W wielki czwartek pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: Reginę Krakowiak