Piątek V tygodnia Wielkiego Postu
3 kwietnia 2020r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

5 Niedziela Wielkiego Postu - 29.03.2020r.

1.     Dziś piąta niedziela Wielkiego Postu, zasłaniamy krzyże w kościele.

2.     Bardzo proszę, aby Drogę Krzyżową odprawić indywidualnie w naszych domach.

3.     Msze św. w naszej parafii będą odprawiane normalnie, jak wiemy może w niej uczestniczyć 5 osób dlatego zapraszam przede wszystkim osoby, które zamawiały daną intencję Mszy św.

4.     Osoby które chcą skorzystać ze spowiedzi zapraszam na pół godz. przed Mszą św.

5.     Polecam Paschaliki wielkanocne w cenie 15 zł., jako wsparcie dzieł charytatywnych.

6.     Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa, na ten trudny dla nas czas w okresie Wielkiego Postu. W naszym sąsiedztwie są osoby starsze, samotne, które potrzebują jakiejś pomocy, szczególnie teraz, zwróćmy na to uwagę w duchu solidarności.

7.     Za tydzień Niedziela Palmowa, włączmy się duchowo poprzez transmisje Mszy św. w telewizji. Chorych ze względu na zaistniałą sytuacje proszę, aby duchowo uczestniczyli we mszach św. w transmisji w telewizji i modlili się o zdrowie dla całego świata.

8.     Dziękuję za posprzątanie kościoła, za ofiary na kościół. Bóg zapłać.

9.     W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·       W GÓRZYCY: Anna Pawlak, Leon Kulica, Jan Łowczynowski, Tadeusz Kobrzyński, Edward Szklarski, Stanisław Kędzia, Bronisława Banasiak, Janusz Wieczorek

• W GOLICACH: Roman Woźniak
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Pokrzywiec, a we wtorek pożegnamy Marka Bujaka.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii

PIELGRZYMKI - WYJAZDY

Na dzień dzisiejszy nie wiem czy pielgrzymka się odbędzie, czy może będzie zmieniony termin - czekamy.....

1. PIELGRZYMKA do RZYMU z racji 100 rocz. urodzin św. Jana Pawła II

Termin od 28 czerwca do 3 lipca 2020r.