Czwartek VI tygodnia okresu wielkanocnego, Wspomnienie dowolne Najśw. Maryi Panny Fatimskiej
13 maja 2021r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

6 Niedziela Wielkanocna- 09.05.2021r.

1.    Nabożeństwa majowe: w dni powszednie przed Mszą św. w Golicach o 16.45, w Górzycy o 17.45 natomiast w sobotę, niedziele i święta przed Mszą św.:  w Górzycy o godz. 8.45, w Golicach o godz. 10.45

2.     Dziękuje dla 6 ministrantów z Golic, którzy wczoraj uczestniczyli w Pielgrzymce dekanalnej w Kostrzynie nad Odrą.

3.    Dziękuje tym którzy uczestniczyli w Odpuście parafialny 7 maja, za kwiaty które zdobią ołtarz w Górzycy, Bóg zapłać.

4.    We wtorek o godz.17 w Witnicy będzie udzielony Sakrament Bierzmowania.

5.    W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

6.    W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7.    W przyszłą Niedziele Komunia św. w naszej Parafii w Górzycy:

- klasa 3B o godz. 13.00, Klasa 3A i klasa 4 o godz. 15.00, dziś po Mszy św. spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci komunijnych.

8.     Wieczór Józefowy w Witnicy 19 maja o godz. 18.00 w kościele.

9.     Bardzo Dziękuję za ofiary składane na nasz kościół w Górzycy, tym którzy już złożyli i tym którzy jeszcze złożą na remont kościoła, w ramach wizyty kolędowej - ogromne Bóg zapłać.

10.                       Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa.

11.                       Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.

12.                       Bóg zapłać za posprzątanie świątyni, dla pani Elżbiety i Haliny.

13.                       W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

• W GÓRZYCY: Adam Bańka, Józef Łapo, Jerzy Groszek, Mateusz Podlipski, Janina Krupa, Irena Grabia, Krzysztof Groszak, Mieczysław Kisielewicz, Julia Świtalska, Bożena Kudła, Maria Florek, Eugenia Maciaszek,
  • W GOLICACH: Łucja Korotaj,

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii

PIELGRZYMKI - WYJAZDY
Pomyślności i zdrowia w Nowym Roku 2021.