Poniedziałek XIV tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Św. Elżbiety Portugalskiej
4 lipca 2022r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

14 Niedziela Zwykła  03.07.2022r.

1.    Dziś 14 Niedziela Zwykła. Są wakacje pamiętajmy o odpowiednim stroju w miejscach sakralnych.

2.    Dziękuję wszystkim, którzy się zaangażowali w przygotowanie uroczystości Bierzmowania. Bóg zapłać..

3.    Przypominam wyjazd do Bułgarii z 7 na 8 lipca, zbiórka w wyznaczonych miejscach.

4.    W naszej przychodni lekarskiej Medyk w Górzycy 6 lipca w środę od godz. 8.00 odbędą się badania USG  Dopplera przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Tarczycy, Nerek, Płuc, Stawów, Piersi oraz eho serca. Przepraszam ze wkradł się błąd w informacji - Badania są płatne.

5.    W lipcu i sierpniu inne godziny odprawiania Mszy znajdziemy w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.

Msze Niedzielne w LIPCU:

10 lipca w Górzycy o godz. 8.00 i 15.30 w Golicach o godz. 14.30

Lub do Proboszcza z Lasek – ks. Adama – numer tel: 883 077 668

6.    Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni, za ofiary składane na kościół.

7.    Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”,

8.  W tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

W GÓRZYCY:  Józef Czernik, Grzegorz Matusewicz, Teofila Siborowska, Marian Łukasik, Anna Mohilewicz, Tadeusz Żałoba, Józef Krupa, Karolina Wolanin, Bolesław Hołowacz, Czesław Kacperski, Stanisław Bondyra, Adam Wasilewski- Pamięcin, Krzysztof Skrzypiński – Kowalów.

W GOLICACH: Renata Zeghough, Ewa Półtorak,

W tym tygodniu w Górzycy pożegnaliśmy Tadeusza Stolarskiego lat 77.

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

15 Niedziela Zwykła - 10.07.2022r.

1.    Dziś 15 Niedziela Zwykła. Są wakacje pamiętajmy o odpowiednim stroju w miejscach sakralnych.

2.    Przypominam o innych godzinach mszy św. w Parafii:

10 lipca w Górzycy o godz. 8.00 i 15.30 w Golicach o godz. 14.30

Lub do Proboszcza z Lasek – ks. Adama – numer tel: 883 077 668

3.    Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni, za ofiary składane na kościół.

4.    Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”,

5.  W tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

W GÓRZYCY:  Weronika Markowska, Rozalia Bardeli, Edward Champel, Jolanta Bieniarz, Jadwiga Cieślak, Jadwiga Bień, Jan Stankiewicz, Henryk Towarnicki, Andrzej Matusik

W GOLICACH: Andrzej Woźniak, Aniela Różycka,

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

16 Niedziela Zwykła - 17.07.2022r.

1.    Dziś 16 Niedziela Zwykła. Są wakacje pamiętajmy o odpowiednim stroju w miejscach sakralnych.

2.    Przypominam o innych godzinach mszy św. w Parafii:

Lub do Proboszcza z Lasek – ks. Adama – numer tel: 883 077 668

5.  W tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

W GÓRZYCY:  Jerzy Ambroziak, Genowefa Maciaszek, Stanisław Bednarek, Jadwiga Przestwór, Jan Siborowski, Mieczysław Woźniak, Jadwiga Dobek, Leokadia Kozłowska,

W GOLICACH: Henryk Śliwiński, Zbigniew Wieczorek

PIELGRZYMKI - WYJAZDY