Czwartek XXXII tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie dowolne Św. Alberta Wielkiego
15 listopada 2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

XXXII Niedziela Zwykła – 11.11.2018r.

1.     Dziś przypada 11 listopada cała Polska przeżywa 100 lat Niepodległości:

·        GOLICE – koncert – Z pieśnią przez dzieje Polski, po Mszy św. w kościele w Golicach ok. godz. 12.00

·        Górzyca – Zapraszam w imieniu Urzędu Gminy, Szkoły Podstawowej, Domu Kultury jak i własnym na koronkę za Ojczyznę z udziałem OSP Górzyca i OSP Czarnów o godz. 15.00, następnie blok artystyczny w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, o godz. 16.30 koncert pt. „Ojcom Niepodległości”, po zakończonym koncercie udamy się koło Domu Kultury, by tam odsłonić i poświęcić tablicę upamiętniającą Niepodległość. Na koniec pokaz fajerwerków.

2.     Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc kościołowi w potrzebie

3.     We wtorek 13 listopada, święto Pierwszych Męczenników Polski z Międzyrzecza.

4.     W sobotę o godz. 17 spotkanie dla pielgrzymów udających się do Jerozolimy.

5.     W przyszła Niedzielę spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych w Golicach o 11 w Górzycy o 13.

6.      Wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni składam najlepsze życzenia, naszym parafianom i gościom życzę radosnej Niedzieli i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół.

7.      Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego.

8.     Przez cały listopad w wyznaczone dni zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych.

9.      W nadchodzącym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

• W GÓRZYCY: Jan Rozkoszyński, Roman Hruszczowiec, Elwira Somerska, Czesław Wieczorek, Wiktor Jasiński.
  • W GOLICACH: Stanisława Ryba, Piotr Szygenda, Aleksander Pokrzywiec,
  • W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Sabinę Karbownik