Galeria

Kalendarz liturgiczny

 
Wtorek XII tygodnia okresu zwykłego
25 czerwca 2019r.

Intencje mszalne przyjmowane są w zakrystii

i w kancelarii parafialnej.

Ofiara Mszy św. jest najlepszą modlitwą,

zanoszoną za zmarłych

lub w intencjach dziękczynnych i błagalnych.

 

 

GÓRZYCA

 

Intencje Mszalne od 16.06.2019 - 30.06. 2019 

 

Niedziela 16 Czerwiec – Najświętszej Trójcy –uroczystośc, Biała Niedziela Komunijna

9.00 śp. Julia RAKOCZY w 1 rocz. odejścia do Pana, śp. Piotr, Henryk, Krystyna RAKOCZY

13.00 o Boże Błogosławieństwo dla wnuczka Franciszka z racji 1 rocz. urodzin int. od dziadków oraz za męża Władysława z racji 50 rocz. urodzin int. od żony i córek

Wtorek 18 Czerwiec –

17.00 śp. Janina, Antoni OSTROWSCY, Edward, Stefania ZDUN

 

Środa 19 Czerwiec –

18.00 śp. Magdalena BARAN, Helena OKOŃ, Henryk, Kazimierz OKOŃ

 

Czwartek 20 Czerwiec –Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – uroczystośc – BOŻE  CIAŁO

9.00 ZA  PARAFIAN – procesja

13.00 śp. Krystyna, Eryk FLEITER, RAŹNYCH i BASTKOWSKICH

 

Piątek 21 Czerwiec –św. Alojzego Gonzagi - zakonnika – wspomnienie

15.00 o łaskę zdrowia dla Ireny RYCHTARSKIEJ

18.00 śp. Józef HOJKA z racji 31 rocz. śmierci

 

Sobota 22 Czerwiec  -

9.00 w 5 rocz. ślubu Eweliny i Rafała WRÓBEL o Boże Błogosławieństwo dla Cypriana

15.00 śp. Mateusz PODLIPSKI w 45 dzień od pogrzebu int. od uczestników Mszy pogrzebowej

 

Niedziela 23 CzerwiecXII Niedziela Zwykła

9.00 śp. Edmund, Łucja, Zdzisław, Grażyna za zmarłych z rodz. ANDRZEJCZAK

13.00 śp. Roman FRONK w 7 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny FRONK

14.30 Msza św. w Ługach Górzyckich śp. Aurelia ŚWITALSKA, Władysław SPRYSAK

 

Poniedziałek 24 Czerwiec – Narodzenie św. Jana Chrzciciela - uroczystośc

15.00 za Janinę BONDYRA o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski

 

Wtorek 25 Czerwiec –

18.00 śp. Zofia ADAMCZYK w 1 rocz. śmierci o łaskę nieba.

 

Środa 26 Czerwiec –

18.00 śp. Anna, Władysław BAŃKA, Maria KRZANIK

 

Piątek 28 Czerwiec –Najświętszego Serca Pana Jezusa - uroczystośc

18.00 śp. Mirosław GUZ w 9 rocz. śmierci

 

Sobota 29 Czerwiec  - św. Apostołów Piotra i Pawła – uroczystośc

9.00 śp. Jan, Janina GAŁECCY z okazji imienin

 

Niedziela 30 CzerwiecXIII Niedziela Zwykła

9.00 śp. Zofia ADAMCZYK

13.00 z okazji 15 rocz. zawarcia związku małżeńskiego Agnieszki i Krzysztofa BAŃKA o Boże Błogosławieństwo dla całej Rodziny.

15.00 za śp. wnuka Tomasza KRUPĘ oraz za Józefa KRUPĘ w 22 rocz. śmierci.

 

18.00 Spotkanie Popielgrzymkowe na Plebanii uczestników Pielgrzymki do Ziemi Świętej

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

    GOLICE - Intencje Mszalne od 09.06.2019 - 28.07. 2019

  

Niedziela 09 Czerwiec – Zesłanie Ducha Świętego – Uroczystośc

11.00 śp. Mariusz SZYGENDA, Helena, Czesław SZCZEPAŃSCY

 

Czwartek 13 Czerwiec Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana - Święto

17.00 śp. Władysław, Renata, Wiktoria zmarłych z rodz. MACZULIS

 

Niedziela 16 Czerwiec – Najświętszej Trójcy – Uroczystośc

11.00 w 20 rocz. ślubu Sylwii i Wojtka oraz o Błogosławieństwo dla ich synów Mateusza i Miłosza

 

Czwartek 20 Czerwiec Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Uroczystośc – Boże Ciało

11.00 o Boże Błogosławieństwo z okazji urodzin za Huberta ALICKIEGO w 15 rocz. urodzin i za Karola w 10 rocz. urodzin.

 

Niedziela 23 Czerwiec – 12 niedziela zwykła – dzień ojca

11.00 śp. Władysław i Stanisława KRYSIAK

 

Czwartek 27 Czerwiec –

11.00 śp. Władysław i Aleksander, POKRZYWIEC i GRZESIUK

 

Sobota 29 Czerwiec – św. Apostołów Piotra i Pawła - uroczystośc

16.00 Msza ślubna Pauliny WIECZOREK i Artur ŻAŁOBA

 

Niedziela 30 Czerwiec XIII Niedziela zwykła

11.00 śp. Maria, Marian CHELSTOWSCY oraz Anna PALKIJ

 

Niedziela 07 Lipiec XIV Niedziela zwykła

10.00 o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Mariana

 

Niedziela 14 Lipiec XV Niedziela zwykła

10.00 śp. Bronisław DYC w 32 rocz. śmierci

 

Czwartek 18 Lipiec – św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

17.00 o Boże Błogosławieństwo dla Bruna MAZUREK w 2 rocz. urodzin

 

Niedziela 21 Lipiec XVI Niedziela zwykła

10.00 śp. Henryk ŚLIWIŃSKI 17 rocz. śm. i za śp. Jadwigę ŚLIWIŃSKĄ

 

Czwartek 25 Lipiec – św. Krzysztofa i Jakuba

17.00 śp. Rozalia DYC int. od Agnieszki z mężem i dziecmi z Konina

 

Niedziela 28 Lipiec XVII Niedziela zwykła

10.00 śp. Ludwik MUSIAŁ w 11 rocz. śm., Jerzy GŁOWANIA w 11 rocz. śm., Kacperek PIECZĄTKIEWICZ w 5 rocz. śmierci.