Galeria

Kalendarz liturgiczny

 
I Niedziela okresu wielkanocnego, Wspomnienie dowolne Św. Anzelma
21 kwietnia 2019r.

Intencje mszalne przyjmowane są w zakrystii

i w kancelarii parafialnej.

Ofiara Mszy św. jest najlepszą modlitwą,

zanoszoną za zmarłych

lub w intencjach dziękczynnych i błagalnych.

 

 

GÓRZYCA

 

Intencje Mszalne od 14.04.2019 - 28.04. 2019 

 

Niedziela 14 KwiecieńNiedziela PALMOWA    

9.00 śp. Antonina CZYŻ w 6 rocz. śmierci i za zmarłych z rodz. CZYŻ i GLAZAR

13.00 śp. Henryk WOJNAROWSKI w 3 rocz. śmierci i za zmarłych z rodz. WOJNAROWSKICH

 

Poniedziałek 15 Kwiecień – Wielki Poniedziałek

18.00 w 33 dzień od pogrzebu za Henryka OKOŃ int. od uczestników Mszy pogrzebowej

 

Wtorek 16 Kwiecień – Wielki Wtorek

18.00 za zmarłego syna Roberta BACZMAGA i rodziców Annę i Wacława GIBÓR

 

Środa 17 Kwiecień – Wielka Środa

18.00 śp. Franciszek PAWŁOWSKI w 13 rocz. śmierci

 

Czwartek 18 Kwiecień – Wielki Czwartek – Rocznica Pierwszej Komunii św.

19.00 za ks. Proboszcza w dniu ustanowienia kapłaństwa, int. od Róży św. Teresy

 

Piątek 19 Kwiecień – Wielki Piatek

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i DROGA  KRZYŻOWA

19.00 Nabożeństwo Wielkiego Piątku

 

Sobota 20 Kwiecień  - Wielka Sobota – Wigilia Paschalna

19.00 śp. Józefę THIEMANN w 30 rocz. śmierci oraz za Karola THIEMANN i zmarłych z rodziny

 

Niedziela 21 KwiecieńNiedziela ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 

7.00 za zmarłych z rodziny MILUCH, PAŁUCKICH oraz za Tadeusza STAŃCZAK

12.00 śp. Helena, Czesław, Czesławę za zmarłych z rodziny DĘBIŃSKICH

14.00 Msza św. w Ługach Górzyckich za PARAFIAN

 

Poniedziałek 22 Kwiecień – Poniedziałek Wielkanocny

8.00 śp. Zofia ZAGÓROWSKA, Anna, Janina, Józef, Piotr, Władysław i Antoni

12.00 śp. Stanisław, Klara, Zenon, Leon NIEMCZYN, Józef, Marianna, Mieczysław CHOWÓJ, Wilhelm ŁĄTKA

 

Wtorek 23 Kwiecień –

18.00 śp. Kazimierz MARKOWSKI w 35 rocz. śmierci

 

Środa 24 Kwiecień -  

18.00 śp. Jarosław URBAN o łaskę nieba

 

Piątek 26 Kwiecień –

18.00 O Boże błogosławieństwo dla Janiny i Kazimierza MOCHILEWICZ z racji 35 rocz. ślubu

 

 

Sobota 27 Kwiecień  -

9.00 za drzewo genealogiczne – żyjących i zmarłych z rodziny DURA, WIECZOREK i PALICHLEB

15.00 śp. Wacław DZIERZBA w 30 dzień od pogrzebu int. od uczestników Mszy pogrzebowej

 

Niedziela 28 Kwiecień – II Niedziela Wielkanocna – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO    

9.00 śp. Karolina, Jan URBAN, Katarzyna, Jan TENYSZYN

 

13.00 śp. Stefan LABRENZ w 14 rocz. śmierci

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

    GOLICE - Intencje Mszalne od 14.04.2019 - 06.06. 2019

   

Niedziela 14 Kwiecień – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

11.00 śp. Helena, Jan DZIAŁAK, Walentyna, Leonard PIETROW i za zmarłych z rodziny DZIAŁAK i PIETROW

 

Czwartek 18 Kwiecień Wielki Czwartek, Rocznica Pierwszej Komunii św.

17.00 śp. Kazimiera UBYSZ, Stefan ŻAŁOBA

 

Piątek 19 Kwiecień Wielki Piątek

17.00 Nabożeństwo Wielkiego Piątku

 

Sobota 20 Kwiecień Wielka Sobota

12.00 – poświęcenie pokarmów

17.00 śp. Rozalia DYC w 65 dzień od pogrzebu int. od uczestników Mszy św. pogrzebowej

 

Niedziela 21 Kwiecień – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

10.00 śp. Maria, Władysław NERKO

 

Poniedziałek 22 Kwiecień – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy

10.00 śp. Stanisław PTAK w 37 rocz. śm., Jerzy PTAK w 7 rocz. śmierci

 

Czwartek 25 Kwiecień

17.00 śp. Władysławę, Piotra, Jana NOWAKOWSKICH i za zmarłych z rodz. NOWAKOWSKICH i SOBIERAJ

 

Niedziela 28 Kwiecień – II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

11.00 śp. Walentyna, Leonard PIETROW, Władysław, Rozalia, Jan, Edward KOWALSCY, Stanisław WIECZOREK

 

Środa 01 Maj Święto Pracy

17.00 O Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Mai w 10 rocz. urodzin oraz o Boże Błogosławieństwo dla Julii, Lilii, Kacpra, Oskara, Michała, Olgi, Alicji, Dawida, Bartka, Jana i Zofii.

 

Czwartek 02 Maj św. Atanazego, biskupa i doktora kościoła

17.00 śp. Eleonora, Henryk, Andrzej, Piotr STASZAK i za zmarłych z rodziny STATKIEWICZ

 

Piątek 03 Maj NMP, Królowej Polski – Głównej Patronki Polski - Uroczystśc

11.00 śp. Stanisławę, Stanisława MAZUREK, Stanisławę i Władysława KRYSIAK

 

Niedziela 05 Maj – III Niedziela Wielkanocna

11.00 w 13 rocz. powstania Róży Różańcowej św. JP II za żywych o Boże Błogosławieństwo i za zmarłych o łaskę nieba

 

Poniedziałek 06 Maj świętych Apostołów Filipa i Jakuba - Święto

17.00 o zdrowie i potrzebne łaski dla Stanisława JACKOWSKIEGO

 

Czwartek 09 Maj

17.00 śp. Tomasz STASZAK o łaskę nieba

 

Niedziela 12 Maj – IV Niedziela Wielkanocna

11.00 O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Zenobii i Józefa MAZUREK z okazji 61 rocz. zawarcia związku małżeńskiego

 

Czwartek 16 Maj św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski - Święto

17.00 śp. Rozalia DYC int. od kuzyna Zdzisława z żoną z Konina

 

Niedziela 19 Maj – V Niedziela Wielkanocna

11.00 Za Dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii św. oraz za ich Rodziców i rodziny, o Boże Błogosławieństwo

 

Czwartek 22 Maj

17.00 za zmarłego Kazimierza BOBKIEWICZA

 

Niedziela 26 Maj – VI Niedziela Wielkanocna – Dzień Matki

10.00

 

Czwartek 30 Maj

17.00 w 3 rocz. śmierci Jana NOWAKOWSKIEGO, oraz za Władysławę, Piotra NOWAKOWSKICH i za zmarłych z rodz. SOBIERAJ i NOWAKOWSKICH

 

Niedziela 02 Czerwiec – Wniebowstąpienie Pańskie – Uroczystośc

11.00 śp. Regina LEWANDOWSKA, Weronika KOZŁOWSKA, Danuta PUK, Janina KOWALSKA

 

Czwartek 06 Czerwiec

17.00 za zmarłego Jana w 6 rocz. śmierci, oraz Krzysztofa w 2 rocz. śmierci za zmarłych z rodziny MAZUREK