Galeria

Kalendarz liturgiczny

 
Wtorek XXVII tygodnia okresu zwykłego, Wspomnienie obowiązkowe Św. Franciszka z Asyżu
4 października 2022r.

Intencje mszalne przyjmowane są w zakrystii

i w kancelarii parafialnej.

Ofiara Mszy św. jest najlepszą modlitwą,

zanoszoną za zmarłych

lub w intencjach dziękczynnych i błagalnych.

 

 

GÓRZYCA 

Intencje Mszalne od 02.10.2022 - 16.10. 2022   

 

   

Niedziela

02 październik – 27 niedziela zwykła

9.00

Śp. Emil, Ryszard, Maria, Franciszek PARYLAK

13.00

Za zmarłych z rodz. SADKO za Rudolfa, Bronisławę, Józefa, Marię i Antoniego

Wtorek

04 październik – św. Franciszka z Asyżu

18.00

Śp. Jakub GILEWICZ w 1 rocz. śmierci

Środa

05 październik – św. Faustyny Kowalskiej

18.00

Śp. Aniela, Czesław i za zmarłych z rodz. WŁODARCZYK

Piątek

07 październik – wspomnienie NMP Różańcowej

18.00

W 20 rocz. śmierci Zelmy PALICHLEB oraz za zmarłych z rodz. PALICHLEB

Sobota

08 październik –

 

Msza w Rokitnie o godz. 11.00 za Różę św. Jadwigi

Niedziela

09 październik – 28 niedziela zwykła

9.00

Śp. Lucyna KOWALECZKO w 9 rocz. śmierci i za Zygmunta KOWALECZKO

13.00

Śp. Danuta SOŁTYS

Wtorek

11 październik –

18.00

Śp. Czesławę SIBOROWSKĄ w 2 rocz. śmierci int od Asi Maczulis

Środa

12 październik –

18.00

Śp. Tadeusz, Seweryn, Joanna STAŃCZAK, Maria, Jan, Kazimierz PAŁUCCY, Anna, Stanisław MILUCH, Mieczysław PUŹNIAK

Piątek

14 październik –

18.00

Śp. Wojciech NIENAŁTOWSKI w 9 rocz. śmierci i za Annę, Eugeniusza PAWLAK

Sobota

15 październik –

9.00

Śp. Zofia, Stanisław KOZŁOWSCY

Niedziela

16 październik – 29 niedziela zwykła

9.00

Śp. Józefę, Henryka, Zbigniewa SŁODKICH

13.00

Śp. Jolanta KOWALSKA w 4 rocz. śmierci, oraz za zmarłych z rodziny, Bożenę ADAMUSIK, Czesława STEFANIUK

 

 

 GOLICE

 

Intencje Mszalne od 02.10.2022 - 11.11. 2022 

      

Niedziela 02 październik 27 Niedziela Zwykła

11.00 śp. Józef BIAŁAS w 2 rocz. śmierci i za jego żonę Irenę

 

Czwartek 06 październik  

17.00 Za zmarłych z rodziny: za Teresę i Adama KOWALCZYK i za babcię Stanisławę

 

Niedziela 09 październik 28 Niedziela Zwykła

11.00 śp. Zbigniew MAŚLARZ

 

Czwartek 13 październik  bł. Honorata Koźmińskiego

17.00 śp. Andrzej KOZŁOWSKI w 7 rocz. śmierci

 

Niedziela 16 październik 29 Niedziela Zwykła

11.00 śp. Helena, Antoni, Zbigniew, Stanisław WIECZOREK, Janina, Stanisław STAŃ

 

Czwartek 20 październik  św. Jana Kantego

17.00

 

Niedziela 23 październik 30 Niedziela Zwykła

11.00 śp. Helena BARANOWSKA w 24 dzień od pogrzebu, int od uczestników Mszy Pogrzebowej

 

Czwartek 27 październik  

17.00

 

Niedziela 30 październik 31 Niedziela Zwykła

11.00 za śp. Janinę i Kazimierza HOŁÓWKO i za zmarłych z rodziny

 

Wtorek 01 listopad Uroczystość Wszystkich Świętych

10.00 za Parafian o Błogosławieństwo dla żywych i Niebo dla naszych zmarłych

 

Środa 02 listopad Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – dzień zaduszny

16.00 za Parafian o Błogosławieństwo dla żywych i Niebo dla naszych zmarłych

 

Czwartek 03 listopad  

16.00

 

Niedziela 06 listopad 32 Niedziela Zwykła

11.00 śp. Bronisław, Sabina KARBOWNIK

 

Czwartek 10 listopad  św. Leona Wielkiego -papieża

16.00

 

Czwartek 11 listopad  wspomnienie św. Marcina – Narodowe Święto Niepodległości

11.00