Czwartek XXXII tygodnia okresu zwykłego
14 listopada 2019r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Array Drukuj Array

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE

1.      Dziś XXXII Niedziela Zwykła. Zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2.     Przez cały listopad w wyznaczone dni zapraszam do wspólnej modlitwy za zmarłych.

3.      Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Parafii NMP Matki Kościoła Kostrzyn Nad Odrą, od 10 do 15 listopada rozpoczęcie w Niedzielę o godz. 18.00 w kościele. Nauki będą od poniedziałku do piątku o godz.19.00 w starej plebanii.

4.      W dzień Niepodległości Msza w Golicach o godz. 11 w Górzycy o godz. 13, po tej Mszy będzie przejście pod tablice upamiętniającą 100 rocz. Niepodległości, Po krótkiej modlitwie będziemy mogli zapalić swoje znicze i lampiony.

5.      W poniedziałek przypada 101rocz. Odzyskania Niepodległości, o godz. 12.00 łączmy się o godz. 12.00 Hymnem Polski.

6.      W poniedziałek 11 listopada o godz. 15.15 w Sali Ośrodka Pomocy Społecznej V Akademia z okazji Święta Niepodległości, organizowana przez Młodzi Duchem, Klub Seniora i Dzieci Szkoły Podstawowej zapraszają na odrobinę Historii, przy słodkościach i innych atrakcjach.

7.      We wtorek 12 listopada spotkanie grupy Biblijnej po wieczornej Mszy św.

8.     W środę 13 listopada po Mszy św. spotkanie Caritas Parafialnej. Święto Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu

9.     Za tydzień po Mszy św. będą rozprowadzane cegiełki na korony wizerunku Matki Bożej Paradyskiej. Wysokość ofiary dowolna. W imieniu seminarium Bóg zapłać.

10. W przyszłą niedzielę o godz. 11 w Golicach a o 13 w Górzycy spotkanie rodziców dzieci komunijnych i wręczenie poświęconych książeczek dla dzieci.

11. Życzę wszystkim solenizantom i jubilatom najbliższych dni wszelkiego dobra i Bożego błogosławieństwa. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół. Za posprzątanie świątyni.

12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”.

13. W minionym tygodniu wspominamy zmarłych z naszej parafii:

·        W GÓRZYCY: Jan Pałucki, Łukasz Machanowski, Tomasz Rozmiarek, Jan Rozkoszyński, Roman Hruszczowiec, Elwira Somerska, Czesław Wieczorek, Wiktor Jasiński

·         W GOLICACH: Stanisława Ryba, Piotr Szygenda, Aleksander Pokrzywiec.

Ks. Czesław Grzelak

Proboszcz Parafii